SHIKI- Online CZ+Info♥

17. května 2012 v 17:12 | *Ci-Chan&Beepinka* |  SHIKIYATTA!... je tu další anime s názvem Shiki!.. Zkoukla jsem ho včeraa a přijde mi naprosto
FAMÓZNÍ!.. =)) Dneska jsem zjistila, že je na to i DOKONALÝ PARLING NATSUNO&TORU!
Stahovala jsem obrázky jako pominutá.. =) Tákže je za chvíli uvidíte!..♥


Jinak Popis anime: (BERTE TO S REZERVOU!.. JSEM ŠPATNÁ NA VYJADŘOVÁNÍ xD JO A CELÝ POPIS JE VELKÝ SPOILER!.. :)
Malá zapadlá vesnička "Sobota" má asi jen 1000 obyvatel. Všichni jsou s tamním životem spokojení až na pár vyjjímek jako je Migumi a Natsuno. Migumiin sen je odejít do velkoměsta a když do města přijede zvláštní rodina, která bydlí na zdejším zámku je jediná co to tam jde prozkoumat! To však neměla dělat, protože se stala první nakaženou ve vesničce! Nákazu později doktor označ jako epidemii a umířá na ní mnoho obyvatel. Všichni přehlížejí dlouhou dobu co se tam ve skutečnosti děje. Jedině Toshio Osaki, doktor zjistí, že to není žádná epidemie, ale že večer vesnici napadají nemrtví "SHIKI"! Natsuno také zjistí, že není vše v pořádku.. už kvůli tomu, že se mu zjevuje "mrtvá" Migumi, která do něj byla zamilovaná, ale on jí nesnášel. Tak se ho Migumi rozhodla potrestat a proměnila jeho nejlepšího kamaráda Tora v shiki. další kdo je obeznámem tímhle tajemstvím je Toshiův kamarád Sheisin Muroi, který je významný kněz ve vesnici. Sheisin se ale spřátelí s hlavní shiki Sunako Kirishiki, malá roztomilá holčička.. co miluje jeho příběh.. z kterého se vklube jeho minulost. A sám se rozhodne, že bude Sunako krmit svou krví. Je špatné, že chtějí shiki přežít? Když k životu potřebují lidskou krev? Těžko můžeme obviňovat někoho kdo chce přežít...A jak to všechno dopadne?.. Vymře celá vesnice?... Ovládnou Shiki celý svět?.. Nebo naopak vesničané vyvraždí shiki?... Naleznou mezi sebou rovnováhu?... NESTALI JSME SE VAŠÍM NEPŘÁTELEM PRTOTOŽE BYCHOM CHTĚLI........Jeden týpek tam držel malinkou Sunako a chtěl jí zabít a říkal..."Mladí by neměli umírat dříve než starší",, A přitom si v klidu chce zavraždit malinkou holčičku ještěže jí Shein zachrání!!!.. Nikdy nepochpím ty japonský konce jsem z toho mimo!.. ale to anime prostě stojí za zkouknutí! A jsou k tomu český ttitulky *usmívá se jak měsíček na hnoji*..
A VŠECHNO MI DOŠLO STEJNĚ AŽ V POSLEDNÍM DÍLE, KDYŽ SHEISIN ŘEKNE SUNAKO!.. "Sunako, po tom všem, co se stalo, jsem si konečně to uvědomil...Bůh nikdy nic neříká. Boží mlčenlivost nemá nic společného se životem nebo smrtí. Když jsi se izolovala od svtěta, tak jsi zíroveň byla vyloučená z boří pravomoci. Nic tě nechrání. Nemáš ani nárok nam to být obviněna z hříchů, bebo být za ně potrestána. Ještě stále žiješ, aniž bys byla schopna opustit svou víru a hlubokou náklonost k Bohu."... Sunako:"To je tak smutné".


ONLINE (NA ANIME-ONLINE.CZ)


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Purple Maky* Purple Maky* | E-mail | Web | 17. května 2012 v 22:27 | Reagovat

Sákra, nějak přemejšim že se na to znova podívám :D :3

2 beepinka beepinka | 17. května 2012 v 22:39 | Reagovat

[1]: Já přemejšlim,že se na to vůbec kouknu :D ...páč jsem to ještě neviděla a vypadá to hustě :D

3 *Cicibu-Chan* ^.^ *Cicibu-Chan* ^.^ | Web | 18. května 2012 v 0:11 | Reagovat

[2]: Je to hustýý!.. :-P

4 Žaneta Žaneta | Web | 4. listopadu 2014 v 17:30 | Reagovat

To je fakt super. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Avatar od Taka-Ito:3
Arigatoo!x)

Awwwww *-*No.6 Shion&Nezumi fans♥