Fanfiction

KarlaSka FF-HUSITA 2/2

18. října 2012 v 18:00 | *Ci-Chan&Beepinka*
*Ci-Chan*

Tady máte druhý dílek.. :) jak to nakonec dopadne??... Budou spolu? Navždy?
Myslím, že byste si to měli přečíst :) Je to vážně kvalitní jednodílka :)

AUTOR: KarlaSka


"To nemůžeš myslet vážně!" založil si černovlásek ruce na hrudníku a zlostně zahlížel na staršího může před sebou.

"Naprosto vážně," ubezpečil ho klidně. Z jeho postoje čišelo pobavení.

Chlapec se na něj zamračil a zdviženým prostředníčkem mu dal jasně najevo, co si o jeho návrhu myslí.

"Nemůžeš nás nutit!" prohlásil sebevědomě a se širokým úsměvem se opřel do pohovky.

"Ne vás. Tebe! Kluci s tím už souhlasili, dokonce i Tom. A jelikož je to většina, tak si prohrál, Bille," opáčil starší muž a spokojeně sledoval, jak úsměv jeho svěřence mizí.

"Tak fajn! Fajn!" rozhodil Bill naštvaně rukama a tichým klením odešel, aby mohl vyhledat svého zrádné bratra a pořádně mu to vyčíst.

"Jak si to, sakra, představuješ?!" obořil se na něj, když našel dredatou hlavu skloněnou nad kytarou. "Nesnáším tě!"

"Taky tě miluju," nenechal se Tom vyvést z míry a dál se snažil naladit struny svého nástroje.

"Odkdy neděláme rozhodnutí společně?!"

"Od tý doby, co jsi se tak rapidně změnil!" odpověděl bratr a konečně odložil kytaru. "Už nejsi ten, se kterým jsem vyrůstal! Už nejsi Billi."

"Samozřejmě, že nejsem! Lidi se mění, nemůžeš po mě chtít, abych byl pořád stejný!" rozhodil Bill bezmocně rukama. Někde v hloubi duše ho Tomova slova bolela, ale bylo to tak hluboko, že to skoro nevnímal.

"Přesně proto jsem s tím souhlasil. Nechceš, abych dělal rozhodnutí bez tebe, ale rozhoduješ se o všem sám. A tohle bys nikdy dřív neřekl, sláva tě změnila. Je z tebe úplně jiný člověk a já tomu už nehodlám přihlížet!"

"Co po mě chceš?! Chtěl bys zpátky toho kluka, kterýho všichni mlátili, protože byl jiný?! Toho otravu, který pro tebe byl koulí na noze?! Toho, kvůli kterému ti klesal společenský status?! Toho nesamostatnýho blbečka? Toho pošahanýho teplouše?!" křičel černovlásek. V obličeji byl úplně rudý, jak v něm kypěl vztek za všechny minulé křivdy.

Tom překvapeně pootevřel ústa v němém úžasu. Nevěděl, že to Bill slyšel a už vůbec netušil, že to je právě ten důvod, proč se jeho bratr tak změnil.

KarlaSka FF-HUSITA 1/2

17. října 2012 v 15:00 | *Ci-Chan&Beepinka*

KarlaSka (moje báječná, praštěná a úchylná kámoška) Píše nádherné Twincestní povídky a
dovolila mi zveřejnit její krásnou jednodílku (na dvě části), kterou jsem si moc oblíbila!
Hlavně tu první část.. *-*! Doufám.. že jí tu zanecháte nějaké komentáře s láskou *Ci-Chan*

AUTOR:KARLASKA

"Pane? Za opevněním stojí královský posel," oznámil jeden z bratří muži v čele stolu.

"Odveďte ho do mého stanu a řekněte mu, že za chvíli přijdu," odpověděl vojevůdce s páskou přes oko a opět se sklonil nad mapu.

"Tady je rybník, toho můžeme využít. Křižáci jsou tak tupí, že se nechají opět obelstít. Thomasi? Ty si vezmeš své muže a zaútočíte na ten zbytek, který se neutopí, zprava. Jane? Ty zase zleva. Já a moji muži přijedeme o pár okamžiků později a zaútočíme zezadu. Nebudou mít šanci. Nějaké otázky? Ne? Thomasi, Jane pojďte za mnou. Chci vás mít u jednání s tím poslem," uzavřel Žižka taktickou poradu a následován dvěma mladíky se vydal do svého stanu.

"Ty jsi královský posel?" zeptal se mladší z mladíků, když prošli plátěným průchodem, nevěřícně. U protější stěny stál chlapec stejného věku a tvářil se zpupně. Okázalým způsobem otázku ignoroval a s lehce zdviženou bradou se zadíval na husitského vůdce.

"Kdo jsi, chlapče?" oslovil ho Žižka nereagujíc na zlostné zasyčení, které se vydralo z chlapcových úst, když se kolem něj muž protáhl.

*Fanfiction rubrika*

3. října 2012 v 11:02 | *Ci-Chan&Beepinka*
(bannerek použit z Final Fantasy Fanclub)

Povídky:

Odděleni
"Merry" Christmas story
Beznaděj

beepinčiny povídky mají své místo v menu ^^

3. října 2012 v 5:00 | *Ci-Chan&Beepinka*
beepinka*
Hola:)!
Ci-Chan mi udělala pěkný obrázek k rubrice "beepinka´s fanfiction".
Takže od teďka budete moct najít moje povídky v menu v příslušné rubrice.
A s tímto oznámením souvisí :)..

Chtěli by jste,abych zveřejnila další mou povídku? :3


Znamení

29. srpna 2012 v 15:00 | *Ci-Chan&Beepinka*
Je to tady..
Doufám,že si to užijete.
Rozhodně doporučuji pustit si ke čtení doprovodnou píseň,
podle níž,z části,povídka vznikla.

Pojďme se podívat na místo,kde existuje naděje..

autor: beepinka


Sedím tady… na samém okraji útesu, který se hrdě tyčí nad rozbouřenou hladinou moře. On se nebojí, že by ho vlny zničily, že by přišel o svoji majestátnost… ne. On má sílu na to se jim postavit, bojovat s nimi. Vlny prudce narážejí a šplouchají vysoko k oblakům. Fouká až štiplavě studený vítr, který se mi zařezává do pokožky, jak ostrá břitva nože. Kapky deště dopadají, kam se jim zachce. Na zemi vytvářejí velké louže a potůčky, které stékají do oceánu a mísí se tak se slanou vodou moře. Pozvednu hlavu k nebi. Hned mi jich plno dopadne na tvář. Zase cítím mokro na své tváři, ale v tento moment to není způsobeno ničím jiným, než těmito studenými kapkami bolesti. Někde tam… nahoře… andělé pláčou. Pláčou a trpí. Jinak si to vysvětlit nedokážu a ani nechci.


Možná pláče i ten jeden, který byl mně vždy nejdražší. Kterého mi nikdo už nikdy nenahradí. On byl výjimečný. Byl mojí součástí. Mé druhé já. A teď? Jsem tu sám, opuštěn, a jediná možnost, jak být s ním, je právě tento okamžik. Když studené slzy andělů smáčí mé tváře. Tyto slzy jsou pro mě jako jeho dotyk. Vždy, když se na tohle místo vrátím, vždy prší. Vždy je stejně zatažená obloha. Vždy stejně hřmí. Nikdy to není jinak. Není zde klid, a proto doufám, že on je tam nahoře v klidu… a šťastný, když zde nebyl.
 
 

Reklama


Avatar od Taka-Ito:3
Arigatoo!x)

Awwwww *-*No.6 Shion&Nezumi fans♥